Бізнес подарунки клієнтам

fotoalbom
facebookgoogle_pluspinterest

Ділові заходи, бізнес-тренінги, ланчі або просто зустрічі з потенційними клієнтами або ж майбутніми партнерами … Все це на сьогоднішній день невід’ємна частина бізнесу.

Дрібниць у житті не буває, кожна деталь на діловій зустрічі має свою особливу цінність. Іноді питання важливої ​​угоди залежить від якогось дрібного і, здавалося б, незначного фактора. Який надалі буде мати вирішальну роль. У таких випадках дуже важливо здивувати людину, з яким ви хочете укласти вигідну угоду або вирішити питання подальшої співпраці. Нерідко, наприклад, здивувати можна цікавим подарунком. Сьогодні подарунки бізнес клієнтам або бізнес партнерам мають велику популярність в підприємницькому середовищі. Адже це не тільки гарна можливість зробити приємне людині (а від подарунків рідко хто відмовляється, незважаючи на свій статус), але також черговий привід презентувати свою компанію.

Y1

Бізнес-сувеніри для клієнтів – це довгограюча форма реклами. І роблячи подарунок клієнту, ви можете бути впевненим, що сувенірка з логотипом ваше компанії прослужити йому місяці, а то і борги роки. Вибираючи, яку саме замовити продукцію з логотипом свого бренду, ви повинні враховувати відразу кілька факторів:

1. Вона повинна бути оригінальною. Навряд чи ви когось зможете здивувати простий кульковою ручкою або дешевої запальничкою.

2. Функціональної і корисною. Важливо щоб сувенірка мала хоч якусь користь для вашого клієнта.

3. Великий термін придатності. Якщо ви подаруєте вище згадану запальничку або ручку, то навряд чи вона довго прослужить клієнту. Після того, як ці речі відслужать, їх просто викинуть.

4. Компактність і практичність. Якщо ви подаруєте, наприклад, настінний календар, то не факт, що ним скористаються. Уявіть, що ваш клієнт зробив ремонт стін, або ж цей календар не буде вписуватися в його інтер’єр … В такому випадку їм навряд чи будуть користуватися. Крім цього подарунок не повинен бути занадто великим, адже це теж зменшує шанси на його використання.

LE2

Тому вибираючи цікаві корпоративні подарунки, ви повинні зважити всі «за» і «проти». Це може мати дуже велике значення для вашої компанії та бренду.

Компанія ЙО!Куб пропонує вам куб-трансформер – корпоративний сувенір, який відповідає всім вище згаданим критеріям. Замовити наші кубику у вас є можливість як в Києві, так і у Львові. Нашими клієнтами стали багато відомих брендів. Неповний їх список ви можете побачити на головній сторінці сайту.

До речі, не забувайте про нашу систему знижок при замовленні великих партій кубиків-трансформерів. Більш детально про ціни ви маєте можливість дізнатися в підвалі головної сторінки сайту.