Сувенірна продукція з логотипом – виготовлення сувенірів

1
facebookgoogle_pluspinterest

З розвитком бізнесу в нашій країні і світі, сувенірка стає все більш і більш затребуваною. Для великих, середніх і навіть дрібних підприємств важливо зробити свій бренд більш впізнаваним. Сьогодні це одна з головних умов успішного бізнесу в конкурентному середовищі.

З кожним роком, коли видів і достатку реклами стає все більше, вище керівництво компаній все більш педантично ставляться до її ефективності. І в цьому контексті виготовлення брендованої продукції стає все більш популярнішим. Сувеніри з логотипом або як їх ще називають рекламні сувеніри можуть стати тією родзинкою, яка допоможе налагодити більш дружні взаємини з діловими партнерами. Замовити сувенірну продукцію з логотипом зараз можна у практично будь-якої рекламної студії займається поліграфічною рекламою. Ця послуга в прайс-листах іменується найчастіше – “сувенірна продукція з нанесенням логотипу”.

kub-transformer2

Якщо ви запитаєте чому брендування сувенірна продукція стала такою популярною, то відповідь на це питання знайдеться дуже швидко. Сувеніри з нанесенням логотипу вигідні з практичної точки зору. Адже виготовлення іміджевої сувенірної продукції компанії куди вигідніше, ніж вкласти кошти в поки ще більш популярні види реклами. Адже подарунки люблять отримувати все – від дітей і до дорослих! А сувенірна продукція – це і є подарунок, правда замовлений і виготовлений тієї чи іншої компанії з її логотипом. От скажіть: де буде 90 відсотків рекламних флаєрів через хвилину після того, коли люди отримають їх на вулицях? Правильно, в кращих випадках в смітниках. А найчастіше – на тротуарах, забруднюючи таким чином наші вулиці, а разом з тим і планету. Це ж стосується і реклами в газеті. Після одноразоваго прочитання, на цю газету в кращому випадку поставлять пляшку і закуску де-небудь на пікніку. А коли ми бачимо рекламу по телевізору – то намагаємося якомога швидше перемкнути на інший канал. Зовсім інша справа – сувенірна продукція. Це річ багаторазового використання, вона має практичну цінність. Адже навряд чи ви викинете красиву кепку, стильну ручку або новеньку кухоль для чаю. Ось саме тому виготовити сувеніри з символікою для компаній сьогодні вигідно і менш ризиковано в порівнянні з рекламою в засобах масової інформації або на бігбордах.

Кожен каталог сувенірної продукції сьогодні тріщить від достатку вибору. Сувенірка з логотипом, як її називають професіонали, може бути дуже корисна для вирішення цілого спектру завдань. Але якщо пройтися по цих каталогах навіть побіжний погляд, то ви дуже швидко зможете переконатися, що більшість з фірмовою сувенірної продукції ви вже маєте, бо виготовлення сувенірів з логотипом, це основна частина рекламно-поліграфічного бізнесу. Відрізняються тільки логотипи компаній на них. А ось куб-трансформер від компанії ЙО!Куб – це свіже і оригінальне рішення в сегменті сувенірної продукції. Що таке цей кубик-трансформер і чим він вигідно відрізняється від іншої сувенірки ви можете переконається, подивившись відео-ролики на головній сторінці нашого сайту, а також на сторінці ЙО! Куб в Youtube.

IMG_9956

А ось де замовити кубики для своєї компанії – ви можете дізнатися в розділі сайту «Контакти».