Промо сувенірна продукція гуртом дешевше

туристические сувениры
facebookgoogle_pluspinterest

Сьогодні немає більш популярного виду рекламних товарів на ринку брендованих продуктів, ніж сувенірна реклама. Кожен відомий бренд намагається зміцнити своє ім’я на ринку для зміцнення і просування свого іміджу.

Випускаючи промо сувеніри гуртом, компанія робить свій бренд більш популярним і впізнаваним. Тому промо продукція з нанесенням логотипу компанії сьогодні не тільки можливість зробити пам’ятний подарунок своїм співробітникам або клієнтам, але і хороша можливість просування бренду в середовищі конкурентів.

Промо продукція з логотипом

Y2

З кожним роком стає все більше видів сувенірної продукції. Найбільш популярні серед них – це ручки, кепки, чашки, пакети, новорічні іграшки. Але не завжди рішення виготовити традиційні брендовані сувеніри буде вдалим. Адже багато з того, що ви можете подарувати своєму клієнтові на пам’ять він вже має. В такому випадку існують дуже великі шанси на те, що цей подарунок ваш клієнт покладе на найдальшу полицю своєї шафи і просто про нього забуде. Або, в ще гіршому випадку, викине його. Тоді всі ваші зусилля і старання популяризувати свій бренд будуть безрезультативні. До речі як і гроші, які ви вклали в виготовлення промоційної продукції. Тому як і у всіх сферах бізнесу, при виборі сувенірної продукції слід приймати свіжі і нетривіальні рішення і промо сувеніри з логотипом бувають найрізноманітніші. Одним з таких рішень компанія ЙО! Куб пропонує куб-трансформер.

Якщо ви зважитеся замовити такий куб, то отримаєте відразу кілька переваг. По-перше, він дуже компактний, але його загальної площі поверхні з головою вистачить, щоб розмістити там багато рекламної або практичної інформації. По-друге, куб також можна використовувати в якості своєрідного антистресу. Ну, і по-третє, це оригінальна і цікава іграшка, яку складно відразу випустити з рук. Тому замовити такий кубик в ЙО! Куб для вашої компанії буде правильним рішенням!

U2

Напевно, ні для кого не секрет, що замовити сувенірну продукцію гуртом завжди дешевше, ніж в роздріб. І ЙО!Куб тут не виняток. У нас існує гнучка система знижок для тих, хто вирішить замовити велику кількість кубиків. Наведемо приклад: при виготовленні 100 кубиків, вартість одного дорівнюватиме 69 гривням. Якщо замовити 200, то кубик буде коштувати вже на 2 гривні дешевше. При замовленні в 500 штук – вартість одного кубика впаде до 58 гривень. А якщо замовити 1000 кубиків, то вартість одного вже буде дорівнює 48 одиницям української валюти. Але і це ще не все. Найдешевший кубик для вас обійдеться всього в 42 гривні. Такий буде його вартість, якщо ви замовте від трьох тисяч кубиків. Більш детальну інформацію про вартість кубиків ви можете побачити в підвалі головній сторінці нашого сайту.