Що таке кубик-трансформер і хто його придумав

IMG_4600
facebookgoogle_pluspinterest

Все почалося в Японії, понад 40 років тому.

У 1971 році японський винахідник Наокі Йошимото сконструював кубик, який трансформувався. У 1972 році автор представив свою роботу на власній виставці.

А з 1982 його кубики знаходяться у постійній колекції МоМА, одного з найвідоміших музеїв сучасного мистецтва в світі. Куб-трансформер Йошимото називають художнім втіленням математичної моделі.

Згодом за прототипом кубика японця, у світі почали виготовляти кубик-трансформер, який у наш час активно використовують як унікальний носій інформації і ефективна рекламно-сувенірна продукція.

Цей багатогранний пазл, постійно змінює свою форму, а зображення, нанесені на його грані утворюють різноманітні зображення.

кубик-трансформер
кубик-трансформер

Кубик-трансформер найчастіше буває корпоративним сувеніром, подарунком, фотоальбомом. Куб-трансформер є популярним також і туристичним сувеніром. Він діє як антистрес для дорослих і також розвиває моторику в дітей, тому є чимало розвиваючих іграшок у виді куба-трансформера.

Lviv

Цей кубик популярний як корпоративний календар, бізнес-подарунок та буклет для презентацій на виставках. Кубик-трансформер може бути меню, мініпідручником, коміксом, рекламним сувеніром тощо.

В Україні масовим виробництвом кубиків-трансформерів займається компанія ЙоКуб, починаючи з 2013 році. Серед наших клієнтів – відомі українські та міжнародні компанії: Нова пошта, Zaltech, Leoni, Intramotion, Fishka, Львівська майстерня шоколаду, PZU, Форум видавців та інші.