Брендована сувенірна продукція з логотипом компанії

IMG_9897
facebookgoogle_pluspinterest

Що таке бренд – давно знає навіть маленька дитина. З цим поняттям на сьогоднішній день ми асоціюємо кожну більш-менш відому бізнес-компанію. Як правило, чим відомішим компанія, тим більш впізнаваний її бренд.

Звичайно, кожен власник компанії хоче, щоб саме його бренд ставав все більш розкрученим серед конкурентів. І розкручування бренду – це один з елементів успішності компанії, а з нею і всього бізнесу. Є безліч способів розкрутити бренд. Від контекстної реклами і до статей в соцмережах. Від біг-бордів – і до реклами на телебаченні, радіо, газетах та інтернет-виданнях. Сьогодні одним з найвідоміших способів розкручування марення є фірмова сувенірна продукція компанії.

kub-transformer-NP1

Історія сувенірки практично така ж давня, як і історія самого бізнесу. Пакети, ручки, брелки, гуртки парасольки і навіть рушники з рюкзаками з емблемами і слоганами компаній – це все з розряду іміджевої реклами. Крім того, вона досить практична. Будьте впевнені, на відміну від рекламної листівки, килимок для мишки, запальничка або кепка не тільки проживуть більше, але і стане для її власника корисної цінністю.

Брендовані сувеніри не тільки допомагають зміцнити впізнаваність компанії, але також служать їй рекламою. За багато десятиліть існування, ринок брендованих сувенірів не стоїть на місці. Багато речей серед них вже потихеньку застарівають, виходять з моди. Компанії ж намагаються знайти нові шляхи, нові платформи і способи реклами свого бренду, в тому числі і в сувенірній продукції. Деякі сувеніри з логотипом компанії і далі користуються великим попитом серед людей. А деякі вже відійшли від свого піку популярності. Погодьтеся, ніщо не стоїть на місці. Тому як і в інших галузях бізнесу, в середовищі фірмової сувенірної продукції починають втомлюватися від приїлися речей. Тому в цьому сегменті, як і всюди, дуже важливо шукати нові свіжі рішення.

IMG_9748

Одним з таких рішень в середовищі брендованих сувенірів є куб-трансформер від компанії ЙО!Куб. Він дозволить не тільки уявити вашу компанію у вигідному для неї світлі, але зробить це оригінально і креативно. На відміну від інших видів сувенірної продукції ви зможете розкрити весь потенціал вашої компанії лише в одному невеликому кубі. Крім того, він дуже практичний. Кожна його грань – це окремо взята можливість презентації бренду. Крім того він може служити креативним календарем. Або ж стати частиною захоплюючого квесту або гри.

Тому якщо ви хочете презентувати свій продукт стильно і оригінально – ЙО!Куб це саме те, що вам потрібно!